Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Vítání jara ve Sluníčku

Vítání jara ve SluníčkuVítání jara ve Sluníčku

Jednou z dalších dobrot, které patří do našeho projektu Dobrodruzi – Proměny, byla návštěva Domova Sluníčko. Společně se seniory jsme přivítali jaro. Pro zahájení programu jsme měli připravené hudební vystoupení, následovaly hudební hádanky, při kterých si všichni s chutí zazpívali. Nejvíce jsme se však těšili na společné tvoření. Při malování a dekorování velikonočních vajíček jsme si povídali také o běžném životě v domově. Na závěr jsme babičkám předali naše přáníčka a krmítko pro ptáčky do jejich krásné zahrady. Setkání bylo velice milé a příjemné a už se těšíme na další.

Žáci 4. B, PaedDr, Iva Obermanová, Mgr. Hana Trundová, Hana Bortlíčková

Vítání jara ve Sluníčku
Vítání jara ve Sluníčku
Vítání jara ve Sluníčku