Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Celostátní přehlídka dětských recitátorů

Celostátní přehlídka dětských recitátorůCelostátní přehlídka dětských recitátorů

Dne 17. 3. se uskutečnilo obvodní kolo ,,Celostátní přehlídky dětských recitátorů´´ v DDM v Ostravě - Porubě. V tomto kole soutěžili vždy 2 nejlepší žáci ročníku. Naši školu reprezentovali Amálie Čechová, Patrik Frydrych, Marta Vdovičíková, Klára Zanewczyková, Ela Poláčková, Lily Drienovský, Mersiha Sukeník a Ema Poláčková. Účastníci naší školy byli velmi úspěšní a 2 zástupci se probojovali až do městského kola -  Amálie Čechová z 1.A a Lily Drienovský z 3.B. Všem děkujeme a přejeme další úspěchy v městském kole.

 

Celostátní přehlídka dětských recitátorů
Celostátní přehlídka dětských recitátorů
Celostátní přehlídka dětských recitátorů
Celostátní přehlídka dětských recitátorů