Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Pro rodiče a žáky > Přípravná třída

Přípravná třída

Jak se daří naší přípravce - Broučkům - ve školním roce 2023/2024?

  • Psal se den 4.9.2023, kdy 15 malých Broučků vstoupilo do přípravné třídy ZŠ K. Pokorného.Za pár týdnů společně stráveného času jsme toho už spoustu zažili. Nabrali jsme vítr do plachet a jedeme na plný plyn. A co všechno děláme?Poznáváme, zkoušíme, tvoříme, zpíváme, cvičíme, hrajeme si a ven chodíme. Jsme z celé školy sice nejmenší, ale i nás jde vidět a slyšet, na školní zahradě určitě? Jsme totiž bezva třída. Přípravka. Broučci. Nahlédnete k nám?

Děti z přípravky v září září

Připravka jede na plný plyn

 Přípravka a babí léto

Putování deníčku Broučka

  • Děti z přípravné třídy navštívily knihovnu s doprovodným programem "O poslední vlaštovce ". V knihovně se dětem moc líbilo. Program, knihy, malování vlaštovky, závěsná houpačka, labyrinty, ba dokonce i jízda autobusem tam a zpět bylo jedno velké dobrodružství.

Děti z přípravky v knihovně

  • Náhle z mraků, přišel v hnědém saku, na okénko lehce zaťukal - kouzelný "pan Podzim ". I do přípravky přišel. Děti si užívají podzimní dny v celé paletě barev, písní, básní a hlavně bezva her.

Podzim dětí z 1.P

  • Na svatého Martina, kouřívá se z komína. Ve školní kuchyňce ale dým nebyl. Děti z přípravné třídy využily vstřícného kroku ze strany "velké školy " a navštívily kuchyňku. Děti si upekly tradiční svatomartinské rohlíčky a moc si to užily:-).

Svatý Martin v přípravce

  • Ježkův rok a děti z 1.P+3.B

Děti z přípravné třídy byly pozvány v rámci projektu Laskavec na hravé, projektové dopoledne s názvem Ježkův rok. Děti se pod vedením paní učitelek a báječných dětí z 3.B mnoho dozvěděly, zhlédly, vyzkoušely, zatančily, plnily úkoly na stanovištích a to nejlepší na konec - opravdový ježek. To bylo radosti:-). Děkujeme za pozvání, za milou památku v podobě keramického ježka, bylo nám potěšením ❤️

Ježkův rok