Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Únor v přípravce

Únor v přípravceV měsíci únoru jsme toho opět hodně zažili. Vyzkoušeli jsme si roli vypravěče a ilustrátora prostřednictvím pohádek. Děti vybarvily, skládaly a vyprávěly děj jednotlivých pohádek a na závěr měsíce nás navštívily děti z třetí třídy s úžasnou dramatizací pohádky O pejskovi a kočičce. Děkujeme.
Spolu s písní "Dělání, dělání" jsme navázali na téma povolání, řekli jsme si o významu vybraných profesí, nezapomněli na záchranné složky a díky poštovnímu doručovateli známe všichni svou adresu. Že jsme z Ostravy už všichni víme a víme i, že bydlíme ve třetím největším městě v ČR, měli jsme totiž téma "Moje město, moje země ". Jsme prostě dobří...
Nezapomněli jsme ani na tradiční únorový masopust a uspořádali jsme si maškarní dopoledne, které jsme si skvěle užili.
A už se těšíme na jaro.
 
 
Text a foto: Bc. Michaela Lampartová