Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Basketbalový turnaj chlapců

Basketbalový turnaj chlapcůStejně jako minulý týden, i tuto středu na naší škole probíhal meziškolní turnaj v basketbale. Tentokrát se soutěžilo v kategorii chlapci a přijelo hned 5 dalších škol. Naši žáci, ve složení: Honza Fojtík, Martin Vavrečka, Ondra Kočvara, Tomáš Macháček, Michael Suchý a Marek Čentík, dokázali postoupit ze skupiny z prvního místa, čímž si zjednodušili cestu v play off. Bylo vidět, že když se hrálo o vyřazení, byly zápasy tvrdší, rychlejší a napínavější. V semifinále porazili ZŠ Škarvady a proklouzli do finále. Tam poprvé a naposledy po dramatické bitvě, byť těsně, prohráli a zajistili si postupové 2. místo. Stejně jako naše holky je tak uvidíme v dalším kole. Děkujeme naší reprezentaci za dravost, zápal a nadšení, které do hry vložili a těšíme se na pokračování.

IMG_20240228_133444.jpg

Text a foto: tým tělocvikářů