Úvod > O škole > Projekty a granty > Projekt „Barevná škola 2022“

Projekt „Barevná škola 2022“

Rada Statutárního Města Ostravy usnesením č. 08598/RM1822/133 ze dne 1. 2. 2022 rozhodla o poskytnutí účelového neinvestičního příspěvku v celkové výši 40 tis. Kč na realizaci projektu „BAREVNÁ ŠKOLA 2022“, kód žádosti 21/0657, který jsme v souladu s „Programem na podporu rozvoje kvality školství z rozpočtu statutárního města Ostrava na rok 2022“ předložili do výběrového řízení.

Finanční prostředky budeme čerpat na aktivity „Bylinková zahrada“, „Malí a velcí“ a „Vánoční grafická dílna“. Prostřednictvím projektu se budeme snažit nejen zprostředkovat a přiblížit základy pěstitelství, sochařství a klasické grafiky žákům, ale také posílit a rozvíjet jejich pracovní, sociální, komunikační a personální kompetence. „Barevná škola 2022“ tak přibližuje žákům v různých barvách a jejich odstínech.

Mgr. Michaela Rýparová