Úvod > O škole > Projekty a granty > Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

Pro období leden až červen 2022 nám byly za finanční podpory EU v rámci programu „Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy“ přiděleny finanční prostředky ve výši 231 tis. Kč. Finanční prostředky budou využity na skupinové a individuální doučování zejména žáků, kteří jsou ohroženi školním neúspěchem jako následek náročnosti či nezvládnutí vzdělávání formou distanční výuky.

Doučování vedou naši učitelé nebo vysokoškolští studenti pedagogických oborů. Cílem programu je překlenout vzdělávací obtíže žáků, které vznikly během distanční výuky ve školním roce 2019/2020 a 2020/2021.

Mgr. Michaela Rýparová – projektový manažer

Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy