Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Výstava ostravské výtvarnice

Výstava ostravské výtvarniceV podzimních měsících probíhá v naší výstavní síni výstava s názvem Šaty dělají člověka. Inspirací žákům může být i výstava Karin Toopové.

Karin Toopová je výtvarnice zabývající se mnoho let upcyklací. Její textilní tvorba vzniká kombinací použitého oděvu a látek, při které využívá svůj výtvarný talent a zručnost mnoha řemesel. Kabelky a tašky ráda tvoří recyklováním bannerů. Z nich vyrábí i oblíbené sedací vaky. Karin je významnou představitelkou tohoto umění v Ostravě. Můžete se s ní setkat na různých festivalech a módních přehlídkách.

Žáci 4.B si vyzkoušeli recyklovat své oblečení, ze starého vytvořit nové. Své výtvory prezentovali i na třídní módní přehlídce.

Více fotografií zde

výstava1.JPG