Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > AHOL´S TECH RACE

AHOL´S TECH RACEV pátek 20. 10. 2023 jsme se zúčastnili anglické soutěže na SOŠ AHOL s názvem AHOL´S TECH RACE. Na soutěž bylo pozváno celkem 14 základních škol z celé Ostravy. Soutěžilo se jak v osmičlenných týmech, tak v jednotlivcích. Žáci kromě znalostního testu, který trval 60 minut, procházeli jednotlivá stanoviště, jako např. zdravověda, digitální technologie, vynálezy apod. Vše probíhalo v anglickém jazyce. Vzhledem k tomu, že nám v den konání soutěže jeden člen onemocněl, ztratili jsme body jak na stanovištích, tak v testu, ale i přesto jsme se umístili na krásném 7. místě. Tímto bych chtěla poděkovat Julii Šloufové a Karolíně Záchové z 9. A, Michaeli Šimečkové a Anežce Martinkové z 9. B, Danielovi Horákovi, Danielovi Dragounovi a Lukáši Schwarzovi z 8. A za to, že se nevzdávali a bojovali o co nejlepší výsledek.

Více fotografií zde

1698043074933.jpgAndrea Drastichová