Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Výměnný pobyt SKAM

Výměnný pobyt SKAMLogo školy

Minulý měsíc jsme se s Vojtou Kusem zúčastnili první části výměnného pobytu SKAM (ve spolupráci s Erasmus+ a Parlamentem dětí a mládeže města Ostravy). Jedná se o projekt vzájemného propojení českých a slovenských teenagerů, kterým záleží na jejich budoucnosti.

První část projektu proběhla v Ostravě, kde jsme se účastnili přednášek, hráli hry, poznávali zákoutí Ostravy, a hlavně jsme si vyměňovali naše zkušenosti v žákovských parlamentech. Mezi hlavní body přednášek a workshopů patřilo kritické myšlení, time management, spolupráce a komunikace a aktivní naslouchání.

 Děkujeme za možnost účastnit se takovýchto akcí a těšíme se na druhou část v Trenčíně, a to začátkem června!

Zuzana Gálová, 9.A.

Výměnný pobyt SKAM