Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Vánoční koncert

Vánoční koncertDne 18.12. nás všechny spojilo pod rozsvíceným stromkem zpívání koled a známých vánočních písní. Konal se totiž Vánoční koncert žáků naší školy v aule VŠB-TU Ostrava.  

Ač je koncert na naší škole tradiční záležitostí, letos byl pojat netradičně a malinko se odlišoval od předchozích ročníků. Na koncertě vystoupilo několik hlasových těles – sbor tvořen žáky prvního stupně a přípravné třídy a dva sbory žáků druhého stupně, nechyběli ani jednotlivci hrající na hudební nástroje, či artisté, kteří své schopnosti umí vyjádřit pohybem. 

 Doufáme, že se Vám koncert líbil stejně jako nám. Pojďme si tuto chvíli alespoň trošku připomenout ve fotogalerii

Text: Mgr. Lucie Slívová, foto: Hana Bortlíčková