Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Laskavost nejen v čase Vánoc

Laskavost nejen v čase VánocTolerance a úcta k člověku jsou hodnoty, o které se na naší škole snažíme.

V rámci projektu Laskavec a s propojením mezipředmětových vztahů se uskutečnilo radostí naplněné dílo. Děti z 3.A se v třídnických hodinách věnovaly tématu tolerance, hodnota člověka a na základě jejich podnětů vznikla tato aktivita. V hodinách geometrie rozměřily a vystřihaly sněhové vločky, v hodinách českého jazyka v rámci skupinové práce vymyslely přání. Tato přáníčka byla předána seniorům z jednoho ostravského domova. 

Další počinem, do kterého se zapojilo několik tříd, bylo pečení a zdobení perníčků pro lidi bez přístřeší, které byly zaměstnancům charity předány poslední den výuky před Vánoci. 

 Text, foto a organizace aktivity: Mgr. Lenka Táborská