Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Spolupráce s MMO v rámci mezinárodního projektu Erasmu

Spolupráce s MMO v rámci mezinárodního projektu ErasmuNaše škola se zapojila do mezinárodního projektu Erasmus+ v rámci projektu Práce s nadanými žáky, který získal Magistrát města Ostravy. Tento projekt je primárně zaměřen na jazykovou vybavenost pedagogů, kteří jsou současně zkušenými koordinátory nadání na základních školách města Ostrava.  Dále projekt podporuje zavádění nových metod práce s jazykově nadanými žáky. V projektu se uplatní dosavadní zkušenosti při práci s talentovanými žáky a v rámci mezinárodní spolupráce se budeme vzájemně inspirovat.

Více informací o projektu se dozvíte zde.

Týdenní kurz anglického jazyka, kterého se z naší školy účastnili tři pedagogové, proběhl v říjnu v irském hlavním městě Dublin. Pedagogové tak měli během kurzu možnost obnovit své konverzační dovednosti s lidmi z celého světa a poznávat místní kulturu a zvyky.

 ces - jazyková škola.jpg

Mgr. Michaela Rýparová