Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Školní liga ve stolním fotbálku

Školní liga ve stolním fotbálkuPředposlední školní den, 29. 6. 2023, proběhlo finále prvního ročníku školní ligy ve stolním fotbálku. Turnaj se začal hrát na začátku druhého pololetí a přihlásilo se do něj celkem 18 dvojic. Vítězem však mohla být pouze jedna z nich.

Byla jí dvojice z 8.A ve složení Martin Vavrečka a Dominik Egyed, která si šla jednoznačně pro vítězství. Krásné druhé místo si odnáší dvojice z 8.B ve složení Ondřej Kočvara a Marek Výskala. Třetí místo vybojoval tým Michaela Suchého a Tomáše Macháčka. „Bramborovou“ pozici vybojovala dvojice Vojta Kus a Lukáš Sobek.

Klukům gratulujeme k parádním výsledkům. Věřím, že v příštím roce bude turnaj ještě našlapanější.

IMG_20230629_123800.jpg