Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Projekt: překonej sám sebe

Projekt: překonej sám sebePrvní týden nového školního roku byl adaptační, aby si všichni v poklidu zvykli na nový režim, některé třídy se poznaly navzájem, jiné se seznámily s novým třídním učitelem. Děti si už na konci minulého roku naplánovaly v rámci projektu Statutárního města Ostrava „Překonej sám sebe aneb spolu to zvládneme“ aktivity, které pak v prvním týdnu realizovaly. Mladší vařili, šli na výlet do nejbližšího okolí, starší přespali ve škole nebo dokonce v přírodě. Každá třída připravila úkol pro jinou třídu v ročníku, aby bylo společně co překonávat. Jak to dopadlo? Uvidíte na fotkách. Snad jsme tak nastartovali úspěšně nový školní rok, protože na vztazích mezi námi malými i velkými zaleží především.

Více fotografií zde

11.jpg