Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Letní škola 14. 8. – 18. 8. 2023

Letní škola 14. 8. – 18. 8. 2023Ani v létě jsme nezaháleli a realizovali jsme pro 25 žáků letní školu. Naším cílem bylo zmapování přírody v oblasti Pustkoveckého parku. Objevené a pořízené přírodní vzorky jsme zkoumali pomocí lup, mikroskopů, digitální fotografie jsme pořizovali pomocí LCD mikroskopů či tabletů. S webovou aplikací thinglink.com jsme tvořili informativní fotky s interaktivními prvky z fotek, které jsme sami pořídili. Vše jsme zvládli jak v českém jazyce, tak i v jazyce anglickém. Také jsme připravili nejrůznější pracovní listy, které si mohou spolužáci vyzkoušet v hodinách přírodovědy. Nechyběla ani spousta zábavných aktivit, programování ozobota a Codey Rocky, společenské hry, vytváření vlastních aktivit s QR kódy a virtuální realita. Celý týden se o naše věčně prázdné žaludky staraly paní kuchařky ze školní jídelny, které nám chystaly svačiny a vařily chutné obědy. Za celotýdenní snahu a prezentaci našich výtvorů byli všichni odměněni dárečky a diplomy

Letní škola se konala částečně za finanční podpory Magistrátu města Ostravy v rámci projektu „Péče o nadané žáky 2023.“

Více fotografií zde

IMG_20230818_100047.jpg