Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Přespávačka ve škole

Přespávačka ve školePřespávačka ve škole

V pátek 14. 4. proběhla akce žákovského parlamentu „Přespávačka“, které se zúčastnili předsedové a místopředsedové jednotlivých tříd. Tématem konference byl Den dětí, který se uskuteční 1.6. 2023, projekt žákovského parlamentu „Legál“ s termínem realizace 26. 5. 2023 a „Barevný týden, který bude probíhat ve dnech od 22.5 do 26.5. 2023. Žáci si během konference vytvářeli trička parlamentu a zápisníky, skrze které budou předávat relevantní informace svým třídám. Samozřejmě nechyběly společenské hry a společné pečení šneků z listového těsta. Sobotní ráno jsme zakončili navazující akcí „Ukliďme Česko“, které se dobrovolně zúčastnili další žáci a rodiče a společně jsme vyčistili okolí školy.

Více fotografií

Přespávačka ve škole
Přespávačka ve škole