Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Den otevřených dveří

Den otevřených dveříZa velkého zájmu rodičů i dětí proběhl 19. 3. 2024 Den otevřených dveří na naší škole. Učitelé a žáci školy připravili pro návštěvníky spoustu zajímavých aktivit. Rodiče i děti tak měli možnost se seznámit se způsobem výuky čtení i cizího jazyka, matematiky, hudební, výtvarné i tělesné výchovy, velký zájem byl o pokusy v učebně fyziky a chemie a také o přírodovědná pozorování. Nechyběly aktivity školní družiny, představení etické výchovy, seznámení s koncepcí přípravné třídy, ukázka učebnic, deskové hry i zábava s roboty.
Všichni budoucí prvňáčci si kromě zážitků odnesli i dárek a mohli využít připravené občerstvení.
Potěšilo nás všechny, jak zodpovědně a příjemně reprezentovali svou školu naši žáci. Ti každého zájemce provedli a seznámili nejen s prostorami, ale také s koncepcí školy a postarali se i o prezentaci aktivit na jednotlivých stanovištích.

Bylo to povedené odpoledne, posuďte sami ve fotogalerii. A my už se těšíme na blížící se zápis do prvních tříd 2. a 3. dubna.

dod.jpeg      dod1.jpeg

Text: PaedDr. Iva Obermanová