Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Aktivní škola - lednová výzva

Aktivní škola - lednová výzvaV lednu proběhla na naší škole pod hlavičkou školního žákovského parlamentu výzva ve skákání přes švihadlo. Zapojit se mohl opravdu každý a není tedy divu, že některé velké přestávky škole téměř nestačila švihadla. Švihalo se rychle i pomalu, snožmo, dvojitě i střídavě, sami i ve trojicích. 

Celkem se povedlo naskákat neuvěřitelných 136 224 přeskoků, z toho přes třináct tisíc přidali i učitelé. Nejvíce skákajících žáků měla 4.B, ale absolutně nejvyšší počet přeskoků za třídu drží 8.B s téměř devatenácti tisíci přeskoky. Gratulujeme.

Za každý ročník měla jedna třída možnost vyhrát exklusivní odměny ve formě filmového představení nebo výletu.

Aktivita probíhala v duchu dokumentu České školní inspekce "Aktivní škola".

Další možnost získat cenu je hned za dveřmi. Již od 12. února se totiž žáci mohou těšit na třítýdenní únorovou výzvu, tentokrát ve dřepování.

IMG_20240116_095304.jpg

 

Text a foto: Mgr. Vít Gajdušek