Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > 1. ročník soutěže Člověk a společnost

1. ročník soutěže Člověk a společnostV pondělí 27.5. se uskutečnil 1. ročník soutěže Člověk a společnost. Zúčastnění žáci mělimožnost prokázat své znalosti z oblasti dějepisu a občanské výchovy. Úlohy byly různorodé - žáci si ověřili, jak jsou schopni porozumět textu, na základě charakteristiky rozpoznávali osobnosti, rozlišovali hmotné a nehmotné památky UNESCO nebo přiřazovali obrázky k českým státním svátkům.

V první kategorii (6.-7. ročník) zvítězil A. Chabiča (6.B), o druhé místo se podělila V. Ďurianová (7.A) s V. Lapišem (6.B), třetí místo si rozdělili M. Nevrlá (7.B) a J. Kunc (7.A).

Ve druhé kategorii (8.-9. ročník) zvítězil J. Janošec (9.B), na druhém místě se umístil T. Jahn (8.B), bronzovou příčku obsadil (S. Knypl).

IMG_3435.jpgGratulujeme vítězům!