Prezentace školy
Zápis
Žákovské práce

Přijel k nám EDUBus

Přijel k nám EDUBus

Dne 2. 5. 2022 k nám z Prahy ke škole zavítal EDUteam se svým EDUBusem. EDUBus je jedinečný autobus s polytechnickou dílnou. Během dopoledního programu si žáci 3. ročníku vyzkoušeli práci a kódové programování Ozobota, žáci 7. ročníku a nadaní žáci z 4. a 5. tříd měli možnost se seznámit a vyzkoušet si blokové programování prostřednictvím LegoSpike. Na své si přišli i pedagogové jak z prvního, tak druhého stupně, a to během odpoledního workshopu, kde se osobně seznámili s Ozobotem a zorientovali se v blokovém programování. Jistě své nově nabyté zkušenosti využijí nejen při zpestření výuky, ale také při rozvoji informativního myšlení svých žáků.

Určitě se můžete těšit na svá první setkání s Ozoboty, Codey Rocky nebo Vex123. Nezapomeňte, že všichni máte možnost se seznámit se základy programování v aplikaci umimeinformatiku.cz, kde žáci naší školy mají zajištěnou neomezenou licenci.

Pokud jste své přístupové údaje do umimeto.org zapomněli, obraťte se na M. Rýparovou prostřednictvím mailu michaela.ryparova@zspokorneho.cz.

Kalendář akcí

Kontaktovat zaměstnance

Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.

Zavřít