Prezentace školy
Zápis
Žákovské práce

Projekt Farma v 1.C

Projekt Farma v 1.C

Po několika týdnech online výuky jsme se všichni moc těšili, až se vrátíme do kolektivu kamarádů naší třídy 1.C. Nekonečné dny odloučení jsme mimo jiné vyplnili výrobou maket obydlí pro náš třídní projekt „Zvířata na statku“. Na některé práce jsme úplně sami nestačili, a tak ruku k dílu přiložili i naše maminky, tatínkové či prarodiče. Postupně se různorodý materiál pod našima rukama měnil ve stáje, holubníky, ovčíny, ohrádky pro zvířata či farmářův dům. S neskrývanou hrdostí a radostí jsme své hotové výrobky přinášeli do školy, kde jsme je spolu v hodině výtvarné výchovy dotvořili.

Pomalované či polepené stavby postupně oživila vystříhaná domácí zvířata, o kterých jsme se učili v hodině prvouky. Hotový projekt je společně se stavbami ostatních prvních tříd vystavený ve výstavní síni školy.

Tady mohou učitelé i naši starší spolužáci obdivovat, jak jsme šikovní a čemu všemu jsem se letos i při tomto způsobu výuky přiučili. Vy, kteří se do prostor školy nedostanete, se můžete našimi výtvory potěšit alespoň na přiložených fotografiích.

 Zkrátka, už jsme opravdoví školáci!

Výtvory naších žáků naleznete zde

                                                 Třídní učitelka Mgr. Z. Janíková

Kalendář akcí

Kontaktovat zaměstnance

Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.

Zavřít