Naše knihovna | Základní škola, Ostrava-Poruba, K. Pokorného 1382, příspěvková organizace

Prezentace školy

Naše knihovna

Školní knihovna a studovna

Všechny zapálené čtenáře, knižní závisláky a zvídavé děti zveme k návštěvě naší školní knihovny, která je zpřístupněna všem žákům každou velkou přestávku. Kromě povinné četby najdou děti knihy zábavné, naučné, ale i různé knihy her, bludišť, kvízů, hádanek, křížovek a osmisměrek. Je možné si knihu půjčit domů při dodržení pravidel školní knihovny.

Novinkou je otevření školní knihovny i v odpoledních hodinách vždy v pondělí a ve středu od 13:00 do 15:00 hodin, kdy se knihovna mění ve studovnu, ve které mohou žáci zpracovávat po vyučování své domácí úkoly, vyhledávat informace v encyklopediích, naučných knihách, popřípadě na notebooku.

Na Vaši návštěvu se těší knihovnice Mgr. Lenka Fryšarová a správkyně studovny Mgr. Lenka Pavelcová.

Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.