Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Zimní čas v přípravné třídě

Zimní čas v přípravné tříděJak si děti z přípravné třídy užily příchod zimy a kouzelný vánoční čas? Pohádkově. Z týdne s názvem "Hajný je lesa pán " jsme přešli na "Pohádky z mechu a kapradí ", kde jsme stihli navštívit knihovnu a naladit se na tu pravou zimu. Záhy jsme zjistili, že "S čerty nejsou žerty ", a i když nás navštívil sám pan Mikuláš s anděly a čerty, zůstali jsme ve stejném počtu, abychom si užili bohatou sněhovou nadílku od paní Zimy.
"Co to zvoní, co to cinká " byl poslední název našeho prosincového putování. Usilovné nacvičování na vánoční koncert naší ZŠ se vyplatil. Vystoupení se dětem náramně povedlo. V týdnu před  Vánocemi jsme si s dětmi užili besídku- slavnostní posezení u stromečku, se zpěvem koled, ochutnáváním cukroví a hlavně s tolik očekávanou nadílkou od Ježíška. Kromě štědrých dárků v podobě nových pomůcek a hraček pro naši třídu, si také každé dítě odneslo domů malý dáreček.
Děkujeme... ❤️ 
Děkujeme vedení a rodičům za úžasnou podporu, díky které je to v naší bezva třídě jaké je ❤️
 
 
Děti z 1.P se připojují  s přáním radostného prožití vánočních svátků a do nového roku hlavně zdraví a štěstí.
Broučci z 1.P a  M+M
 
Text: Bc. Michaela Lampartová