Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Vánoční koncert 20. 12. 2022

Vánoční koncert 20. 12. 2022Vánoční koncert 20. 12. 2022

Podruhé se konal v reprezentativních prostorách Nové auly VŠB. Přestože nás od rána provázely technické problémy, mohla od 10 hod. dopoledne začít generální zkouška a zároveň vystoupení pro žáky a pedagogy naší školy. V 16:30 hod. pak proběhl koncert pro širokou veřejnost.

Žáci se ke svému vystoupení připravovali od října v hodinách hudební výchovy, od počátku prosince už intenzivněji na společných zkouškách. Je potěšující, že každá třída měla mezi vystupujícími několik svých zástupců. Program koncertu byl letos opravdu pestrý. Úvodem se představili naši nejmenší prvňáčci pod vedením Mgr. Andrey Kopcové a Bc. Marcely Hajdučkové. Žáci druhých až čtvrtých tříd si své vystoupení nacvičili za pomoci Mgr. Martiny Chytilové a Mgr. Romany Žížkové a sbor žáků pátých až devátých tříd pak zazpíval pod vedením Mgr. Gabriely Karnetové a Mgr. Pavly Drienovský. Pěvecká vystoupení střídala různorodá vystoupení taneční, poslechli jsme si sólovou hru na kytaru nebo flétnový soubor třídy 4.A.  Závěrem si roli účinkujících vyzkoušeli i učitelé naší školy.

Věříme, že se nám podařilo všechny z publika na chvíli vytrhnout z předvánočního shonu a zpříjemnit jim jeden z adventních večerů. Rádi bychom poděkovali všem, kteří nás svou účastí a finančním příspěvkem podpořili, a za všechny účinkující i organizátory se už teď těšíme na příští rok!

Vánoční koncert
Vánoční koncert
Vánoční koncert