Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Úspěšná účast žáků ve školním kole Anglické olympiády

Úspěšná účast žáků ve školním kole Anglické olympiádyV naší škole nedávno proběhlo první kolo Anglické olympiády, které se skládalo z náročného poslechového testu. Žáci se nejen ponořili do světa anglického jazyka, ale také prokázali své schopnosti a dovednosti ve správném porozumění.

Ve druhém kole, které se zaměřilo na dovednost mluvení (speaking), se ukázalo, že naši žáci jsou nejen schopni porozumět anglickému jazyku, ale také se s ním aktivně vyjadřovat. Toto kolo bylo příležitostí pro každého účastníka ukázat svou schopnost komunikace a používání anglického jazyka v praxi.

Žáci byli rozděleni do dvou kategorií. V první kategorii soutěžili žáci 6. a 7. tříd, kde se nakonec nejvíce vyznamenala talentovaná žákyně Nataša Janíková z 6. A třídy. V druhé kategorii, kde se utkali žáci 8. a 9. tříd, byl nejlepší Daniel Horák z 8. A třídy.

Oba vítězové svým výkonem dostali možnost reprezentovat naší školu v okresním kole Anglické olympiády, které je naplánováno na 14. února. Jejich úspěch nás naplňuje hrdostí a přesvědčením o vysoké úrovni vzdělávání na naší škole.

Přejeme Nataše a Danielovi mnoho úspěchů v okresním kole a věříme, že svým nadšením a schopnostmi dostojí reprezentaci naší školy na této prestižní soutěži. Gratulujeme všem účastníkům za jejich snahu a odhodlání v Anglické olympiádě a těšíme se na další úspěchy našich žáků v budoucnosti.

 1706534857347.jpg

Text a foto: Mgr. Andrea Drastichová