Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Učíme se venku – Třebovický park

Učíme se venku – Třebovický parkUčíme se venku – Třebovický park

Už jste si vyzkoušeli učení venku? My ano a bylo to skvělé. Celé dopoledne jsme strávili v úžasném prostředí Třebovického parku. Dnes nás nečekala jen procházka, ale také spousta her a zábavy. A nešlo jen o hraní. Právě hrou jsme si zopakovali učivo z českého jazyka, angličtiny i matematiky. Poznali jsme pro nás nové stromy, které v parku rostou. Víte, jak vypadá třeba liliovník? Na jeho listy a také na listy platanu se krásně maluje. Objevili jsme jedlé kaštany, pečené by byly teprve dokonalé k jídlu. Tvořili jsme obrazce ze spadaného listí. Užili jsme si legraci s barevným padáčkem a nakonec nás čekal piknik a napečené dobroty od Matyho a jeho maminky. Strávili jsme venku krásný den a ještě jsme se toho hodně naučili a procvičili. Tak pojďte se taky učit ven!

Více fotografií

Hana Bortlíčková a žáci 3.B

Učíme se venku – Třebovický park
Učíme se venku – Třebovický park