Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Učení bez lavic

Učení bez lavicDnešní pátek třináctého byl pro naši třídu 3.B šťastným dnem. Třídu a školní lavice jsme totiž vyměnili za stromy, trávu a slunce nad hlavou. Dnes jsme si vyzkoušeli, jaké to je, učit se venku. Vyšli jsme do nedalekého Třebovického parku, který jsme si nejprve dokola prošli a pak už jsme plnili různé úkoly a hry. Při všech aktivitách jsme se zároveň učili poznávat a určovat stromy, procvičovali jsme angličtinu, opakovali si tvrdé a měkké souhlásky. Tvořili jsme umělecká díla z listů a plodů a cvičili s barevným padákem. Celé dopoledne bylo skvělé a zpět do školy jsme si odnesli nejen listy liliovníku k dalšímu tvoření, ale spousty zážitků. A že nevíte, jak vypadá liliovník? Tak neváhejte a Třebovický park navštivte také. Listy vypadají jako hlavičky medvídků.

Podívejte se, jak jsme se měli fajn.