Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Tvoje škola je hned za rohem

Tvoje škola je hned za rohemTvoje škola je hned za rohem

V úterý 27. září se žáci devátých ročníků zúčastnili přehlídky středoškolského vzdělávání na území Poruby s názvem Tvoje škola je hned za rohem. Stejně jako v loňském roce se akce konala v aule VŠB–TUO, která byla hlavním partnerem projektu. Prezentovaly se zde školy státní i soukromé, odborné školy i gymnázia, a tak měli žáci skvělou možnost si mezi nimi najít tu „svou“. Deváťáci využívali zábavné aktivity při prezentaci škol, diskutovali s jejich zástupci o možnostech studia a sbírali informační materiály. Získanou představu si budou moci upřesnit na dnech otevřených dveří jednotlivých škol, které se budou konat během podzimu a v zimě.

Mgr. Gabriela Karnetová

kariérový poradce

Tvoje škola je hned za rohem
Tvoje škola je hned za rohem