Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Školní soutěž Galileova zahrada

Školní soutěž Galileova zahradaŠkolní soutěž Galileova zahrada

Téměř všem třídám se podařilo uniknout ze tří vánočních místností a získat tak výherní heslo. Místnostmi vás doprovázeli nejen třídní učitelé, ale také umělec Penguin a matematik Frozen. Během soutěže jste měli možnost poměřit své čtenářské, matematické, jazykové, přírodovědné a umělecké dovednosti a schopnosti na úkolech, které pro vás pečlivě vybrali vaši vyučující. Všechny třídy, které se staly úspěšnými řešiteli soutěže, byly odměněny hrou nebo souborem her pro třídu, kterou vám předala paní učitelka Rýparová s žáky devátého ročníku. Tento projektový den se konal v rámci projektu „Péče o nadané žáky“ a byl financován Magistrátem města Ostravy.

Více fotografií

Školní soutěž Galileova zahrada
Školní soutěž Galileova zahrada