Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Školní liga ve stolním fotbálku 2024

Školní liga ve stolním fotbálku 2024Turnaj se začal hrát na začátku školního roku a přihlásilo se do něj celkem 10 dvojic. Vítězem však mohla být pouze jedna z nich…

Byla jí dvojice z 9.B ve složení David Plaček a Marek Výskala, která v dramatickém finále, které došlo do prodloužení, porazila loňské vítěze. Krásné druhé místo si tak odnáší lonští vítězové z 9.A ve složení Martin Vavrečka a Dominik Egyed. Třetí místo vybojoval tým Davida Slavíka a Marka Kořistky. „Bramborovou“ pozici vybojovala dvojice Patrik Egyed a Matěj Slamka.

Cenu za nejlepší hračku turnaje si odnesla Nikol Mistríková z 9.A

Více fotografií zde

IMG_20240617_170941_157.jpg

Všem týmům gratulujeme k parádním výsledkům. Věřím, že třetí ročník školní fotbalové ligy bude ještě našlapanější.