Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Školní kolo anglické olympiády

Školní kolo anglické olympiádyŠkolní kolo anglické olympiády

Dne 10. 02. 2023 proběhlo školní kolo anglické olympiády. Soutěžilo se ve dvou kategoriích. V I. kategorii soutěžili žáci 6. a 7. tříd a své štěstí si taktéž vyzkoušeli někteří žáci 5. tříd. V II. kategorii se utkali žáci 8. a 9. tříd. Svou jazykovou úroveň si ověřili v těchto dovednostech: poslech, čtení s porozuměním, komunikace.

Účast byla vysoká, žáci si vedli velmi dobře a rozhodování o vítězi bylo těžké, jelikož výsledky byly velmi těsné. Rozhodovaly opravdu jen malé detaily a já bych chtěla všem zúčastněným moc poděkovat. Z pátých tříd se nejlépe umístila Nataša Janíková z 5.A, z 6. a 7. tříd se nejlépe umístil Adam Korytář ze 7.C a mezi žáky 8. a 9. tříd se nejlépe umístila Michaela Šimečková z 8. B, gratuluji. Do okresního kola postupuje za I. kategorii žák 7.C  Adam Korytář a za II. kategorii žákyně 8.B Michaela Šimečková. Věříme, že v březnu budou úspěšní i v okresním kole soutěže.

Školní kolo anglické olympiády
Školní kolo anglické olympiády