Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Seznam přijatých žáků do 1. ročníku a do přípravné třídy - šk. rok 2024/2025

Seznam přijatých žáků do 1. ročníku a do přípravné třídy - šk. rok 2024/2025Vážení rodiče, děkujeme za důvěru, zde najdete seznam přijatých dětí do 1. ročníku. Nejedná se o rozdělení dětí podle tříd, to bude vyvěšeno do konce května. V případě jakýchkoliv nejasností kontaktujte PaedDr. Ivu Obermanovou - iva.obermanova@zspokorneho.cz.

Bližší informace k plánovaným kurzům pro předškoláky a informativní schůzce obdržíte do svých emailů.

Seznam přijatých dětí do přípravné třídy najdete zde. Některé žádosti jsou zatím v řešení, většinou kvůli chybějící dokumentace, čekáme na dodání. Rozhodnutí o přijetí je možné vyzvednout u tajemnice školy.

Těšíme se na budoucí spolupráci s Vámi a Vašimi dětmi.