Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Přípravka na cestách

Přípravka na cestách



Měsíc červen byl ve znamení prázdninově laděných témat, jako "Život brouka", "Život pod hladinou" a "Těšíme se na prázdniny". Děti si užily nejen organizovaný Dětský den, ale také Zahradní slavnost, a to v prostorách školní zahrady. Volně jsme přešli k výletování a náramně si to užili. Dětský ranč v Hlučíně byla povedená volba, stejně tak jako naprosto samostatné koupení točené zmrzliny (opravdu každý sám, skvělá práce!). Pro velký úspěch jsme si přilehlou Štěrkovnu v Hlučíně ještě zopakovali.

Naši roční jízdu v přípravce jsme ukončili stylově, a to na dopravním hřišti. Tam paní policistka řekla, že tak šikovné děti dlouho neviděla...

Jen tak dál, Broučci ❤️

Fotogalerie

Text a foto Bc. Michaela Lampartová