Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Ples 9. ročníků 2023

Ples 9. ročníků 2023V pátek 2. 6. 2023 se uskutečnil ples devátých ročníků naší školy v Domě kultury Poklad v Ostravě – Porubě. Celým večerem nás provázely moderátorky Sára Hořínková a Zuzka Gálová, které se aktivně účastnily i příprav a konzultací s vedením školy. Ples byl zahájen slavnostním valčíkem, na který se žáci připravovali v tanečních lekcích. Jednotlivé třídy A, B, C, se prezentovaly v podobě tanečního nebo audiovizuálního vystoupení a zprostředkovaly, nám divákům, vhled do zákulisí celé školní docházky v průběhu devíti let. Veškeré obavy a tréma byly rychle rozptýleny a společně jsme zažili krásný kulturní večer plný tance, her a smíchu.

S našimi deváťáky se pomalu loučíme a přejeme jim úspěšný start na střední škole.

Více fotografií zde

MicrosoftTeams-image (7).png