Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Nový rok v přípravce

Nový rok v přípravceSpolečně s dětmi jsme vstoupili do nového roku pravou, s úsměvem a s bohatým povídáním o zážitcích z vánočních prázdnin. Tak tak jsme stihli vyrobit koruny na tři krále a vrhli jsme se na téma „Moje tělo a zdraví". Protáhlo se nám na 14 dní, protože jsme prozkoumali i lidské smysly, seznámili jsme se s některými zimními sporty a povídali jsme si o správné péči o zdraví. Venku si užíváme zimu ve všech možných podobách a variacích. Radujeme se z nových pomůcek, které děti dostaly od Ježíška????. Nezapomněli jsme ani na třídního maskota Broučka, který se svým putovním deníčkem jistě rád navštíví všechny děti z naší bezva třídy, a to v druhém kole - na víkendy u nich doma. Pořád je se na co těšit????.

Prohlédněte si naši fotogalerii

Text a foto: Bc. Michaela Lampartová