Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Naše parta v družince hledá Talent

Naše parta v družince hledá TalentNaše parta v družince hledá Talent

Ve středu 25. 1. 2023 jsme uskutečnili talentovou soutěž “Naše parta hledá talent“, která se konala v prostorách alternativní učebny / třídy družiny/ V. oddělení /. Přípravy probíhaly celý týden. Děti si měly připravit krátké vystoupení libovolného uměleckého nebo sportovního stylu bez omezení, ve kterém mohly ukázat svůj talent. Vystoupení dětí byla různorodá, zpěv, tanec, vtipné divadelní scénky, kouzlení a také ukázky sportovního talentu v gymnastice, judu i v bojovém umění. Po předvedeném vystoupení následovalo ohodnocení dětskou porotou. Všechna vystoupení byla velmi pěkná, děti zažívaly úspěch, povzbuzení, vzájemnou sounáležitost a co bylo nejkrásnější - vidět v dětských očích radost a nadšení.  Po vystoupení byli všichni plni dojmů a soutěž by si rádi zopakovali. … a samozřejmě našli jsme Talenty.

Naše parta v družince hledá Talent
Naše parta v družince hledá Talent