Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Matematická soutěž Pangea

Matematická soutěž PangeaV letošním roce se nám podařilo do matematické soutěže Pangea zapojit více než 50 žáků ze 4. až 9. tříd. S ohledem na ochranu přírody jsme zvolili elektronickou podobu této soutěže, které se žáci účastnili v období od 19. 2. do 23. 2. Za čtvrtý ročník se stal nejúspěšnější Václav Pavlátka, za 5. ročník Helena Bohušová, za 6. ročník Zoe Drienovský, za 7. ročník Adéla Glucová a za 9. ročník Matyáš Vrbka. Nejlepšího umístění v kraji dosáhl Václav Pavlátka, který se umístil na celkovém 16. místě. Všem účastníkům děkujeme, že se do soutěže zapojili s velkou chutí.

Věřím, že úspěchy žáků podpoří jejich chuť do řešení dalších zajímavých matematických úkolů.

1714925820640.jpgMgr. Michaela Rýparová