Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Malí a velcí - sochařský workshop

Malí a velcí - sochařský workshopMalí a velcí - sochařský workshop

Stejně jako každý rok pokračujeme v tradičním projektu s názvem Malí a velcí, jehož posláním je vzájemná  spolupráce mezi studenty rozdílného věku. „Malí“ se mají šanci něco  přiučit od „velkých“ a ti zase získají cennou zkušenost v roli průvodců.

Tentokrát  jsme si na pomoc přizvali studenty ze Střední odborné školy umělecké z  Ostravy – Zábřehu, kteří zde studují obor Socha Design Prostor, aby nám  pomohli zrealizovat sochy do naší školní zahrady.

V  pátek 21. 10. 2022 tedy proběhl na našem školním pozemku sochařský  workshop, kterého se, za pomoci studentů střední školy, účastnili  vybraní žáci osmých a devátých tříd. Výsledkem jsou objemné skulptury z  ytongu, někdy v kombinaci s drátěnou plastikou, které budou doplňovat a  zdobit část školní zahrady s bylinkovou spirálou.

Více fotografií

Eva Jurčová

Malí a velcí - sochařský workshop
Malí a velcí - sochařský workshop