Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Malí a velcí

Malí a velcíNa naší škole proběhl tvořivý den pro vybrané žáky v rámci projektu „Barevná škola“ s názvem „Malí a velcí“. Naši žáci druhého stupně ve spolupráci se studenty čtvrtého ročníku Střední školy prof. Zdeňka Matějíčka vyrobili jeden společný betlém a několik postav. Na začátku jsme si pomocí krátkého pracovního listu připomněli význam betlému a jeho příběh. Poté se žáci rozdělili do dvojic (Malý a velký) a společnými silami vytvářeli jednotlivé postavy z různých materiálů. Zejména se využíval karton, tavné pistole a akrylové barvy. Nakonec jsme společnými silami sestavili i budovu betlému, do které jsme zasadili jednotlivé postavy. Během celého dne panovala skvělá pracovní atmosféra.  

Výsledek naší práce můžete vidět ve výstavní síni a zde,  za skvělý výsledek naší práce děkujeme všem zúčastněným.

1701861886256.jpg