Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Listopad - měsíc laskavosti

Listopad - měsíc laskavostiListopad - měsíc laskavosti

Naše škola se už tradičně zapojila do projektu "Jsem laskavec". V letošním roce jsme se zaměřili na ochranu a poznání života ježků. Uklidili jsme a vystlali listím ježčí domeček a nezapomněli jsme ani na vytvoření úkrytů na školní zahradě. 

Pro ptáčky jsme připravili nové krmítko a uklidili jsme v přírodní rezervaci Turkov.

Všichni jsme se mohli projít stezkou laskavosti, která byla připravena na školní zahradě a obohatila nás novými znalostmi ze světa zvířat. Poznáním přírody můžeme lépe přispět k její ochraně. A příroda nám pak na oplátku poskytne svou laskavou náruč, až ji budeme potřebovat.

Listopad - měsíc laskavosti
Listopad - měsíc laskavosti
Listopad - měsíc laskavosti
Listopad - měsíc laskavosti