Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Květen v přípravné třídě.

Květen v přípravné třídě.Ani v měsíci květnu děti z přípravné třídy nezahálely. Hned po výrobě přání ke Dni matek (a tématu "Rodina") jsme se vrhli na téma "Třídění odpadů", "Moje země, zeměkoule". Teoreticky i prakticky jsme si zkoušeli různé věci, hodně se zpívalo a tančilo, naučili jsme se nové hry, a hlavně poznávat svět zase o kousek dál. Hodiny tělocviku už si užíváme venku na hřišti – sportujeme co to dá. Ke konci měsíce jsme se zúčastnili knihovnické lekce s názvem "Jak zvířata spí", kde jsme mohli vyzkoušet (mimo jiné) zajímavé relaxační techniky. Děti nabité energií neodolaly neprozkoumanému hřiště při cestě zpět, kterou jsme s přehledem ušli pěšky.
 
A je tady červen – poslední společný měsíc....
 
Text a foto: Bc. Michaela Lampartová