Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Jaro na zahradě

Jaro na zahraděJakmile počasí dovolilo a vykoukly první jarní paprsky, stala se školní zahrada opět místem, kde se školní družinou trávíme nejvíce času. Zahrada je především místem pro nejrůznější hry. Co třeba hra na malé zahradníky. Po zimě jsme připravili vyvýšené záhony, vyseli semínka ředkviček a hrachu, vysadili bylinky, jahodníky a kedlubny. O vše se staráme, hlavně pečlivě zaléváme. A teď postupně sklízíme, co jsme si vypěstovali a moc nám to chutná. Z nasbíraných divokých bylinek jsme si namixovali jarní elixír a připravený chleba s pomazánkou jsme nazdobili jedlými květy. Také ptačí budky už ožily veselým štěbetáním malých sýkorek. Na zahradě to na jaře prostě žije…

 Více fotografií zde

20240506_141952.jpgBortlíčková Hana