Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Jarní keramická dílna

Jarní keramická dílnaJARNÍ KERAMICKÁ DÍLNA

PRO DĚTI

ŠKOLNÍ DRUŽINA  / V. oddělení

VE SPOLUPRÁCI SE SVČ KORUNKA

Dne 4. 4.2024 jsme s naší družinkou navštívili keramickou dílnu SVČ Korunka, kde již s předstihem děti měly možnost vytvořit dáreček pro svou maminku, babičku, tetu nebo pro kamarádku pod vedením velmi zkušené keramičky - vedoucí SVČ  p. Leony Tešnarové.

Během tvorby dárku jsme se dozvěděli mnoho zajímavých informací o výrobě keramiky - jakou techniku používat, jak se suší a jak se zdobí. Děti byly nadšené z toho, že si mohou vytvořit něco vlastníma rukama a těšily se, až budou moci dárky svým nejbližším předat.

Po skončení jsme si prohlédli i ostatní výrobky, které v dílně byly a byli jsme ohromeni krásou a originalitou keramických výrobků. Celý výlet do keramické dílny byl pro nás všechny velkým zážitkem a těšíme se na další společné aktivity s naší družinkou.

Více fotografií zde

k17.jpg

PS: ……… nemohli jsme dřív zveřejnit, abychom neprozradili dáreček

Eva Glombová, vychovatelka V. odd.