Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Informace k talentovým zkouškám z výtvarné výchovy pro školní rok 2022/2023 na ZŠ Ostrava-

Informace k talentovým zkouškám z výtvarné výchovy pro školní rok 2022/2023 na ZŠ Ostrava-Informace k talentovým zkouškám z výtvarné výchovy pro školní rok 2022/2023 na ZŠ Ostrava-

Vážení rodiče,

naše škola nabízela žákům třídu s rozšířenou výukou výtvarné výchovy již od 1. třídy. Od loňského roku volba do této třídy náleží žákům 5. tříd, tedy přechod z prvního stupně na druhý. U uchazeče předpokládáme mimořádný zájem o výtvarnou výchovu ve škole i ve volních aktivitách. Zařazení do třídy s rozšířenou výukou výtvarné výchovy je umožněno žákům na základě úspěšného zvládnutí talentových zkoušek, které se uskuteční ve středu 19. 4. 2023.

Více

Přihláška

Informace k talentovým zkouškám z výtvarné výchovy pro školní rok 2022/2023 na ZŠ Ostrava-Poruba, K. Pokorného 1382, p. o.