Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Historický triumf našeho týmu v krajském kole!

Historický triumf našeho týmu v krajském kole!Jak jinak začít tento příspěvek, než legendárními slovy Roberta Záruby.
Náš tým totiž dosáhl neuvěřitelného úspěchu, když v dramatickém finále krajského kola porazil ty nejlepší týmy ze svých okresů a stal se tak šampiony Moravskoslezského kraje.
 
Od prvního zápasu bylo jasné, že nás nečeká nic jednoduchého. Proti houževnatému soupeři ZŠ 1. Máje z Frýdku – Místku náš tým bojoval až do posledních vteřin a nakonec vyhrál těsným rozdílem 30:28. Napětí se dalo krájet, ale naše holky ukázaly nervy z oceli.
 
Druhý zápas proti ZŠ Opava Kylešovice byl stejně náročný. Každý bod byl vybojován s neuvěřitelným nasazením. Konečný výsledek 22:19 hovoří jasně – naše hráčky si jdou pro první místo.
 
Ve třetím a rozhodujícím zápase naše děvčata ukázala svou odhodlanost. Tentokráte změřila své síly se ZŠ Npor. Loma Příbor. S drtivým nasazením zvítězila 28:19 a zpečetila tak svou cestu za vítězstvím.
 
S klidným srdcem můžeme hovořit o historickém úspěch pro naší školu. Děvčata se tak stala nejlepším školním týmem v Moravskoslezském kraji a zanechala za sebou nesmazatelnou sportovní stopu.
Více fotografií zde
1716482794224.jpg
Gratulujeme a děkujeme za vaši tvrdou práci, odhodlání a bojovnost.