Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > HALLOWEEN VE ŠKOLE

HALLOWEEN VE ŠKOLEDne 31. října od 16 hodin se na naší škole konala tradiční školní akce na oslavu Halloweenu. I přes nepřízeň počasí, které nás donutilo přesunout celou akci do školních prostor, se nám podařilo vytvořit skvělou atmosféru a užít si společnou zábavu.

Děti se během akce zapojily do různých soutěží a úkolů, za které byly odměňovány sladkými dobrotami. Bylo nádherné vidět, jak se děti bavily a soutěžily s plným nasazením. Jednou z nejoblíbenějších soutěží byla volba nejlepší masky večera. A naši žáci se do tvorby svých kostýmů pustili se zápalem a kreativitou. Vítězem v kategorii nejlepší masky se stala maska "OVEČKA SHAUN," kterou předvedl Jakub Čech z 8.A.

Halloweenská akce na naší škole byla skvělou příležitostí pro děti i dospělé strávit společný čas a užít si tradiční zábavu spojenou s tímto svátkem. Zůstává v nás spousta veselých vzpomínek.

Doufáme, že se příští rok zase sejdeme.

Chtěli bychom poděkovat všem žákům, kteří se zapojili do příprav a organizace.  Bez jejich podpory by to nebylo možné. Také bychom rádi poděkovali všem rodičům a učitelům, kteří nám pomáhali a podporovali nás během celého průběhu.

Více fotografií zde

1699255710179.jpgAndrea Drastichová