Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Florbalový turnaj porubských škol

Florbalový turnaj porubských školV pondělí 25. 3. 2024 proběhl florbalový turnaj porubských škol, který organizoval parlament mládeže. Náš tým ve složení Monika Žídková, Simona Vlniešková, Dominik Vlček, Patrik Stopa, Vojtěch Fiedor, Samuel Pindor a Michael Suchý si ve skupině A snadno poradil se ZŠ Ukrajinská a po úvodní nervozitě porazil i ZŠ Monty a postoupil tak z prvního místa do vyřazovacích bojů. Zde po nervy drásajícím utkání se ZŠ Škarvady svůj zápas prohrál a musel se tak soustředit na boj o třetí místo. Zápas o všechno, protivník nám byl dobře znám ze základní skupiny – ZŠ Monty.  V základní hrací době jsme nenašli vítěze a musela rozhodnout nájezdová loterie, ve které jsme byli úspěšnější.

Více si můžete prohlédnout na našem instagramu

Náš tým tedy v turnaji obsadil senzační třetí místo.

IMG_20240325_142514.jpgDěkujeme žákům za skvělou reprezentaci, a ještě jednou gratulujeme!

Z akce vznikla i reportáž televize Polar