Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Den cizích jazyků a Den finanční svobody na OA

Den cizích jazyků a Den finanční svobody na OADen cizích jazyků a Den finanční svobody na OA

Ve čtvrtek 24. 11. jsme s 16 žáky 9. A a B jeli na Den cizích jazyků a Den finanční svobody na Obchodní akademii v Ostravě - Mariánských Horách. Zažili jsme tam netradiční dopoledne v podobě kvízu, soutěže, poznávání cizích kultur i školy samotné. Naše výsledky byly vynikající, takže jsme se umístili jako tým i jako jednotlivci na předních pozicích (jmenovitě Štěpán Dekický, Aleš Bachratý a Petr Rodek). Škola pohostila a ocenila nejen děti, ale i pedagogický doprovod, takže na tento den budeme jistě všichni rádi vzpomínat.

Více fotografií

Pedagogický doprovod

Den cizích jazyků a Den finanční svobody na OA
Den cizích jazyků a Den finanční svobody na OA