Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Březen v přípravce.

Březen v přípravce.Zkraje nového měsíce jsme se vypravili do knihovny (Březen - měsíc knihy), tentokrát na program s názvem "I příšerky si čistí zuby". Moc jsme si to užili. O jarních prázdninách jsme načerpali síly, nejen na zápis, ale také na nová témata. Otevřeli jsme jaru kouzelným klíčem, seznámili jsme se s domácími zvířaty a jejich mláďaty, povídali jsme si něco o jejich způsobu života a obživy. Návštěvu naší školní knihovny jsme nevynechali a docházku do tělocvičny máme také na výbornou. A už byl čas říct si něco o svátcích jara, o Velikonocích. Četli jsme si pranostiky, legendy, děti se seznámily s některými velikonočními zvyky a tradicemi a sami jsme si vypěstovali velikonoční osení. Děti se nadšeně o svá semínka staraly, o to větší byla radost, když se opravdu zazelenalo. Hned po Velikonocích čekal všechny přípravňáčky zápis, který děti zvládly na jedničku.

A jak se nám dařilo posuďte sami ve fotogalerii.

Text a foto Bc. Michaela Lampartová